KUBEK TAKE A REST

Czas dostawy: 3 dni
59.00

Idealny kubek do porannej kawy lub herbaty. Prosty biały, z dębowym spodkiem i subtelnym napisem o tym, że warto się zatrzymać w codziennym biegu: "Let your mind and heart rest for a while. The world will not stop spinning for you, but you will catch up." Opakowujemy go w piękny, ekologiczny kartonik – możesz go więc podarować komuś bliskiemu, lub zatrzymać dla siebie.

W naszym sklepie dostępne są trzy wersje: Rest, Balance i Breathe. Kubek wykonany jest z wypalanej w wysokiej temperaturze porcelany typu NBC, dzięki czemu jest dużo bardziej odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Porcelanowa powierzchnia jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. I co ważne - można go myć w zmywarce.

POJEMNOŚĆ: 450 ml

SKŁAD: porcelana NBC

DOSTĘPNE WERSJE: 

BALANCE - You don’t always need to get stuff done. Sometimes it’s perfectly okay and absolutely necessary to do nothing. 

REST - Let your mind and heart rest for a while. The world will not stop spinning for you, but you will catch up. 

BREATHE - When you wake up in the morning, think of what a precious privilege it is to be alive: to breathe, to think, to enjoy, to love and then make your day right. 


Udostępnij

Nie dziękuję