KUBEK KEEP YOUR BALANCE

Czas dostawy: 3 dni
59.00

Idealny, duży kubek  z dębowym spodkiem. Wykorzystałyśmy go do tego, aby przy każdym łyku przypominał nam o istotnych dla nas sprawach.  Równowaga jest dla nas ważna. Nie musimy być perfekcyjne na każdym kroku i dążyć do niedoścignionych ideałów, ścigając się z czasem. „You don’t always need to get stuff done. Sometimes it’s perfectly okay and absolutely necessary to do nothing.” – fajnie mieć taki kubek? Możesz kupić go dla siebie, lub podarować komuś, komu równowaga w życiu się mocno przyda. „BALANCE” to jeden z naszych trzech kubków z tej serii.

Kubek wykonany jest z wypalanej w wysokiej temperaturze porcelany typu NBC, dzięki czemu jest dużo bardziej odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Porcelanowa powierzchnia jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. I co ważne - można go myć w zmywarce.

POJEMNOŚĆ: 450 ml

SKŁAD: porcelana NBC

DOSTĘPNE WERSJE: 

BALANCE - You don’t always need to get stuff done. Sometimes it’s perfectly okay and absolutely necessary to do nothing. 

REST - Let your mind and heart rest for a while. The world will not stop spinning for you, but you will catch up. 

BREATHE - When you wake up in the morning, think of what a precious privilege it is to be alive: to breathe, to think, to enjoy, to love and then make your day right. 


Udostępnij

Nie dziękuję