Równowaga życiowa w rytmie SLOW
Równowaga życiowa w rytmie SLOW

Równowaga życiowa w rytmie slow

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, dlaczego czas wydaje się tak szybko mijać? Zanim się obejrzymy, już jest po urlopie, wakacjach, lecie, a kolejny rok pozostaje za nami. Ten nieustanny pęd życia może sprawić, że gubimy równowagę i zapominamy o tym, co naprawdę ważne…

Potrzeba zwolnienia

Dlatego czasem warto zatrzymać się w tym szalonym biegu, odetchnąć głęboko i spojrzeć wokół siebie. To wtedy zaczynamy dostrzegać te drobne, ale piękne chwile, które często przegapiamy w pośpiechu. To wtedy, gdy mówimy sobie na głos "MNIEJ" mamy możliwość dostrzec i poczuć „WIĘCEJ”. Potrzebujemy tych chwil oddechu, które pozwalają nam zresetować się i nabrać sił do dalszego działania.

Sztuka zwolnienia

Zwolnienie tempa życia to prawdziwa sztuka, ale jest to także klucz do osiągnięcia równowagi. To sztuka słuchania własnego ciała i umysłu, która pozwala nam poznać swoje potrzeby i dążyć do ich spełnienia. To także umiejętność czerpania radości z małych przyjemności dnia codziennego.

Przeznaczenie czasu na relaks i wypoczynek

Weekend to doskonały czas na przeznaczenie chwili na relaks i wypoczynek. Warto pozwolić sobie na leniwe poranki, leniuchowanie w łóżku, sport czy długie spacery na świeżym powietrzu. To moment, w którym możemy docenić prostotę życia i czerpać radość z obecności tu i teraz.

Moyha ma równowagę w swoim DNA

Nie bez powodu w naszym logotypie znajduje się znak równości. To symbol balansu, któremu hołdujemy nie tylko projektując i tworząc zrównoważone kolekcje, ale też symbol naszego podejścia do pracy, życia i odpoczynku. Równowaga jest dla nas też ważna w stylizacjach: między kolorem, a fakturą, między dodatkiem, akcentem, a prostotą kroju. Nie lubimy przesady w żadną stronę. Lubimy, kiedy klienci dostrzegają nasz wysiłek opisując nas, że moyha jest przytulna, komfortowa, ciepła i kojąca… Pozwólmy sobie na zanurzenie się w przyjemnościach życia w rytmie slow.

Równowaga i harmonia

Równowaga życiowa polega na umiejętności znalezienia czasu dla siebie i swoich bliskich, na odnalezieniu spokoju w codziennym zgiełku i na docenieniu piękna prostoty. Niech nadchodzący weekend będzie czasem równowagi i harmonii. Życzmy sobie, by był leniwy, powolny i spokojny, a przyniesie nam ukojenie.

Ściskamy Was ciepło,

Magda i Kasia z Moyha

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl