Azyl w sypialni.
4.jpg

Moyha, jak wiecie, została założona przez nas (dwie dziewczyny: Kasię i Magdę) już dobrych kilka lat temu w zasadzie z potrzeby serca. Każda z nas szukając na rynku ciekawych ozdób i tekstyliów do naszych domów, była mniej lub bardziej rozczarowana. Brakowało nam prostych, ale jednocześnie dobrych gatunkowo rzeczy, w stonowanych kolorach, które będą uzupełniać wnętrza, zdecydowanie ich nie przytłaczając. Błyszczące satyny, ozdobne dekoracje, intensywne, krzykliwe kolory, kamienie szlachetne (och tak, zdarzają się i takie w pikowanych poduszkach i narzutach) omijałyśmy zdecydowanie szerokim łukiem. Postanowiłyśmy więc takie produkty, których nam brakowało na rynku, stworzyć samodzielnie! Chwilę trwało tworzenie wizji naszej marki, ale byłyśmy w niej bardzo zdecydowane i jednomyślne. Wtedy powstała nasza moyha - marka z produktami wyposażenia wnętrz w prostym stylu, bez zbędnych zdobień i ferii barw, których najważniejszą cechą są naturalne materiały użyte w produkcji, takie jak drewno, skóra, wełna czy bawełna. Prosty design, stonowane kolory, dobra jakość, a wszystko to zamknięte w myśl jednej krótkiej idei. Po prostu: SIMPLY GOOD.

Po latach spędzonych w dużych firmach i korporacjach, obie z Kasią chciałyśmy się odciąć od wielu zasad tam panujących. W końcu moyha to nasz biznes i można go tworzyć na własnych zasadach. Postanowiłyśmy więc pokazać w naszym przesłaniu CELEBRACJĘ ŻYCIA. Wolniejsze poranki, dłuższe picie kawy, czasem praca w łóżku, celebracja chwil i momentów bez dzikiego pośpiechu każdego poranka. Tego nam w życiu brakowało i w ten sposób moyha ma pokazywać, że rolą poduszek, narzut czy miękkich pościeli i pledów jest nie tylko ich dekoracja, ale też uprzyjemnianie chwil i momentów, które mają nam pomagać w łapaniu naszej wewnętrznej równowagi.

Dlatego nasza moyha to PRZECIWIEŃSTWO ŻYCIA W WERSJI „FAST” w każdym aspekcie myślenia o marce. Uniwersalne formy produktów, zamiast często zmieniających się trendów i próby nadążania za nimi; celebracja życia, chwil, momentów zamiast wiecznego pośpiechu i ścigania się z czasem, stonowane kolory i prosty design pozostawiające harmonię w naszym domu - to główne marki moyha i jej produktów, na których nam zależało.

To właśnie o harmonii i równowadze w życiu chcemy pisać przy okazji tworzenia i wyposażania naszych wnętrz. Receptą na CHILLOUT w sypialni nie ma być ślepe podążanie za coraz to szybciej zmieniającymi się trendami we wnętrzach, ale przede wszystkim własne upodobania. MOYHOWY PRZEPIS NA STWORZENIE AZYLU W SYPIALNI zamyka się w kilku podstawowych radach, którymi dziś chciałyśmy się z Wami podzielić…

Po pierwsze: ma być MIŁO, WYGODNIE I PRZYTULNIE. Sypialnia ma nam się zawsze kojarzyć z RELAKSEM, WYPOCZYNKIEM I PRZYJEMNOŚCIĄ! Mamy zadbać o to, aby nie zabierać do niej pracy i problemów. Pozbądźmy się też technologii! Żadnych elektronicznych gadżetów, "gorącego" telefonu i niebieskiego światła w sypialni. Na pewno taka aura będzie sprzyjać wypoczynkowi.

Drugą, jeszcze ważniejszą kwestią jest fakt, że SYPIALNIA MA BYĆ DLA NAS, a nie dla naszych gości! Trendy trendami, ale przede wszystkim, to my musimy się w niej dobrze czuć. Pamiętajcie o tym, że nie zawsze to, co wygląda wspaniale jest wygodne i funkcjonalne! To WY MACIE BYĆ ZADOWOLENI i dobrze czuć się w swoim domu!

Po trzecie zdecydowanie rekomendujemy Wam zieleń w sypialni. NATURA PRZECIEŻ TAK KOI I DOBRZE WPŁYWA NA SEN, a rośliny nie tylko wyglądają pięknie, ale też naturalnie filtrują powietrze. Wróćmy więc do uprawiania roślin doniczkowych. Polecamy szczególnie te gatunki, które są znane z dużej produkcji tlenu i właściwości oczyszczających powietrze. W weekendy wstawiajmy cięte kwiaty do wazonu. Wiosna nam sprzyja! Wybierajmy to, co przybliży nas do natury szczególnie teraz, kiedy ten kontakt jest tak ograniczony. Zieleń we wnętrzu pozwoli na relaks i prawdziwy wypoczynek. Niech wiosna będzie dla nas oczyszczająca i odnawiająca, a my zrelaksowani i pełni optymizmu. Nasza SYPIALNIA PEŁNA ROŚLIN ma nam w tym pomóc!

Mam nadzieję, że te kilka słów zainspiruje Was do tego, aby ZADBAĆ O SWÓJ DOBROSTAN! Kiedy, jak nie teraz?!

Dbajcie o siebie!

Ściskam Was serdecznie - Magda

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl