Równowaga, czyli jak połączyć pracę z odpoczynkiem
14.jpg

Gdy po latach spędzonych w dużych firmach założyłyśmy moyha, wspólnie uznałyśmy, że w DNA naszej marki musi znaleźć się równowaga. Praca w korporacji daje swego rodzaju poczucie bezpieczeństwa i jest świetną szkołą życia, lecz równocześnie rządzi się swoimi prawami i często wymaga od nas więcej, niż jesteśmy w stanie lub chcemy poświęcić.

czytaj całość »
Zaproś wiosnę do swojego wnętrza
6.jpg

Czas pandemii i wynikająca z niej konieczność izolacji wymusza na nas inny, niż do tej pory, rytm dnia. Bez względu na te zmiany nie da się zaprzeczyć, że zdecydowanie mniej wychodzimy i, mimo coraz częściej pojawiającego się słońca za oknem, więcej czasu spędzamy w naszych domach. Zapraszam Was więc dziś do wpisu o tym, jak zaczarować wnętrza, aby wiosna, którą widzimy za oknem, zagościła również w naszych domach. Dosłownie!

czytaj całość »
Azyl w sypialni.
4.jpg

... wolniejsze poranki, dłuższe picie kawy, czasem praca w łóżku, celebracja chwil i momentów bez dzikiego pośpiechu każdego poranka. Tego nam w życiu brakowało i w ten sposób moyha ma pokazywać, że rolą poduszek, narzut czy miękkich pościeli i pledów jest nie tylko ich dekoracja, ale też uprzyjemnianie chwil i momentów, które mają nam pomagać w łapaniu naszej wewnętrznej równowagi...

czytaj całość »
Już wkrótce będzie dla Was blog
2.jpg

Już za chwileczkę, już za momencik będziemy wrzucać Wam tutaj, mamy nadzieję, jakieś fajne teksty o sypialni i nie tylko. Obydwie będziemy pisać o tym, co warto mieć w swojej sypialni, jak warto ją urządzić, aby nie tylko było ładnie, ale przede wszystkich wygodnie i przyjemnie. Aby czuć się w niej po prostu, jak u siebie!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl